Jak na vrácení bankovních poplatkůČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Vrácení bankovních poplatků - jak na to

Také jste léta platili a podivovali se nad bohatstvím bank? Možná vám bylo divné, že za běžnou službu, která je součástí hypotéky nebo úvěru, platíte nějaký měsíční poplatek? Za několik let jste určitě zaplatili tisíce korun. Teď máte možnost tyto peníze dostat zpět.

Jednoduché počty

Vedení bankovního účtu stojí obvykle 50 až 100 Kč měsíčně. Stejně tak drahá je obsluha úvěrového financování. Přitom účet si většinou přes internetové bankovnictví obsluhujete sami a za poskytnutí úvěru, posouzení dokumentů a schválení jste také zaplatili několik tisíc korun. Tyto prostředky je nyní možné získat zpět. Za 10 let a 50 Kč měsíčně jde o pěknou částku 6.000 Kč, kterou jinak těžce vyděláváte. Proto je zde pro každého služba bankovní poplatky vrácení, která vám připíše peníze zpět na účet.

Vrácení peněz

Pokud se rozhodnete bojovat o neoprávněně inkasované poplatky, nemusíte podstoupit těžký právní boj "na svoje triko", protože od toho tu jsou společnosti specializující se na bankovní poplatky vrácení. S nimi se vyhnete nejistotě a především platbám za advokáty, soudy a čekání. Nebudete muset sedět u soudu a ztrácet tak drahocenný čas, během něhož můžete dále vydělávat své peníze. Podle legislativy EU a rozhodnutí německého soudu byly poplatky vybírány neoprávněně. Vyberte si tedy způsob, který zajistí, že slova - bankovní poplatky vrácení - nebude jen teorií, ale svoje peníze skutečně dostanete zpět.

Peníze zpět na účet

Můžete začít třeba ihned. Stačí si najít vhodnou společnost, která se službou vrácení bankovních poplatků zabývá. Svoji pohledávku za bankou můžete výhodně odprodat nebo si počkat na vymožení. A nebude vás to nic stát. Banky budou muset poplatky vracet a přestože se jim nechce, tak je nakonec právo dožene. Buďte tedy mezi prvními, kteří se zaradují z toho, že dostali také jednou něco z banky zpět na svůj bankovní účet. Každá koruna se v dnešní době počítá. Bankovní poplatky vrácení peněz zajistí a dostanete se tak k příjemným prostředkům třeba na dovolenou, splátku půjčky nebo pro vlastní potěšení.

Náš tip: Pokud si potřebujete půjčit, nemusíte dnes už ani nikam chodit osobně. Čtěte informace o půjčkách online.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online