Nebankovní půjčka pro problémové klientyČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Nebankovní půjčka pro všechny

5-7-2015

Nebankovní půjčka se stává stále oblíbenější. Je totiž vhodná pro kohokoliv, a tedy ani problémový klient se nemusí bát a peníze snadno získá. Pokud jste uvedeni v registru dlužníků jako nespolehlivá osoba, nebankovní půjčka je pro vás to pravé.

Nebankovní půjčky mají širokou nabídku poskytovatelů. I půjčka od soukromé osoby je vlastně půjčka nebankovní, takže její cenová hranice není omezena, protože soukromníci často nabízejí úvěr i v řádech několika miliónů korun. Pokud si ovšem chcete půjčit od nějaké společnosti, počítejte spíše s nižšími částkami do několika desítek tisíc korun, a ve výjimečných případech může částka dosahovat několika set tisíc korun.

Výhody nebankovní půjčky

Jak už zde bylo zmíněno, nebankovní půjčka nenahlíží do registru dlužníků a je tedy vhodná i pro někoho, kdo je v něm poskvrněn kvůli opožděné splátce a podobně. Tato vlastnost společně s úlevou od namáhavého papírování patří k jedné z mnoha výhod nebankovní půjčky. Další velkou výhodou je také rychlé získání peněz. Pokud potřebujete půjčit jen do výplaty pár tisíc korun, peníze často seženete i do 15 minut.

Kde a jak půjčku zařídit

Nebankovní půjčky problémovým žadatelům / klientům jsou především online záležitostí. Pro získání peněz stačí často pouze vyplnit formulář na stránkách poskytovatele a už jen čekat na schválení. Pokud tedy hledáte vhodného poskytovatele, porozhlédněte se po internetu a najděte půjčku, která vás nepotáhne ke dnu. Ať už si budete chtít půjčit od společnosti nebo od soukromé osoby, internet je to první místo, kde hledat. Další možností je použít telefonický kontakt a půjčku si vyjednat osobně.


Náš tip: Pokud si potřebujete půjčit, nemusíte dnes už ani nikam chodit osobně. Čtěte informace o půjčkách online.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online