Bankovní poplatky ČSOBČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Bankovní poplatky ČSOB

Na těchto řádcích se blíže věnujeme tématu bankovní poplatky ČSOB.

Nabízíme jednoduchý přehled základních poplatků účtovaných bankou za nejčastější produkty a služby, jako je běžný účet, termínovaný nebo spořící účet debetní a kreditní platební karty a další služby u kterých jsou účtovány bankovní poplatky ČSOB.

Bankovní poplatky ČSOB Běžný účet

ČSOB Běžný účet disponuje pouze základními službami a díky tomu jsou zde také velmi nízké bankovní poplatky ČSOB. Za vedení konta s výpisy zasílanými elektronickou poštou zaplatíte pouze 20 Kč měsíčně, ostatní služby si ovšem už musíte připlatit. Pokud účet využíváte jen minimálně, budou tak pro Vás bankovní poplatky ČSOB opravdu nízké.

Bankovní poplatky ČSOB Konto

Bankovní poplatky ČSOB se službou Konto jsou sice vyšší, za to máte k dispozici některé služby zdarma a můžeme tak říct, že tento produkt je výhodný pro ty, kteří svůj účet využívají aktivně. V základní variantě získáte zdarma elektronickou platební kartu, dvě příchozí a dvě odchozí tuzemské platby zdarma a také dva výběry z bankomatů. Bankovní poplatky ČSOB za vedení účtu jsou pak 50 Kč měsíčně.

Shrnutí

Bankovní poplatky ČSOB jsou závislé na tom, kolik produktů a služeb opravdu využíváte, proto je vhodné vybrat si takový produkt, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Pouze s takovým produktem opravdu docílíte toho, že pro Vás bankovní poplatky ČSOB budou co nejnižší.


Náš tip:
Víte, co to je revolvingový úvěr? Je to v podstatě krátkodobý úvěr podobný kontokorentu s tím rozdílem, že revolvingový úvěr je účelový a není spjat s Vaším běžným účtem. Máte zde sjednaný určitý úvěrový rámec a jakmile úvěr splatíte, můžete peníze do tohoto rámce opět čerpat. Úroková míra je zde nižší než u klasického kontokorentu.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online