Nové SMS půjčky bez poplatku 1 KčČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Nová SMS půjčka

14-10-2015

Když se řekne SMS půjčka, možná se neznalému zájemci o půjčky vybaví jednoduchý způsob získání peněz zasláním SMS zprávy. Není to však až zas tak jednoduché jak by se mohlo zdát. Firma půjčující peníze potřebuje o svém klientovi znát více informací a hlavně tyto informace ověřit.

Musí ověřovat zda se jedná opravdu o člověka, za kterého se žadatel o půjčku vydává. Asi nejjednodušším způsobem ověření identity, které známe je pomocí občanského průkazu. Po ověření identity a obdržení potřebných dat jako je jméno, adresa, číslo bankovního účtu a podobné může firma přistoupit ke schválení půjčky a odeslání peněz klientovi.

Proces registrace klienta

Společností, které poskytují své peníze jako nebankovní půjčky přes SMS je docela dost. Každá firma si stanovuje svá pravidla a podmínky, které je možné nalézt například v obchodních podmínkách a nebo podobně nazvaném dokumentu. Nedá se proto říci jednoznačně jak SMS půjčka bez 1 Kč poplatku probíhá. Obvykle však dochází k registraci klienta na internetové stránce firmy. Registrace je vyplnění formuláře na internetové stránce. Do formuláře se zadává jméno, adresa, telefon a podobná data, která jsou při odeslání formuláře doručena firmě půjčující peníze. Po schválení a ověření totožnosti by měl být zákazník schopen získávat docela rychle a pohodlně SMS půjičky. Bývá možné se nyní přihlásit na internetové stránce firmy do svého účtu, kde jde upravovat vloženou adresu, bankovní účet apod. Každá úprava dat, jako je adresa bydliště apod. by měla být opět ověřena.

Poskytnutí peněz pomocí SMS zprávy

Zatím jsme ale moc nemluvili o samé podstatě SMS půjčky bez 1 Kč na účet. Říká se jim tak jelikož po registraci a ověření bývá možné žádosti o půjčky odesílat pomocí SMS a po krátkém schválení jsou peníze ihned převáděny na vybraný bankovní účet klienta.


Náš tip: Pokud si potřebujete půjčit, nemusíte dnes už ani nikam chodit osobně. Čtěte informace o půjčkách online.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online