Termínované vklady - nejvyšší úrokČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Termínované vklady s nejvyššími úroky

Úspory je třeba uložit aby se nestalo že se někam ztratí, někdo je ukradne a nebo je nerozumě někam narychlo "investujeme". Pokud jste se zajímali o investování, možná jste také slyšeli, že investoři mají takzvané investiční portfolio. Znamená to, že svou celkovou částku k investování rozdělí na několik dílů podle jejich ochoty riskovat. Každý z dílů investují do něčeho jiného.

Například jeden díl internetová investice, druhý díl penzijní spoření, třetí díl podílový fond spravovaný bankou, čtvrtý díl nákup nějaké fyzické ceniny, pátý díl nákup nemovitosti, šestý díl investice do vlastního bydlení, 7 díl investice do nějaké firmy, akcií apod.

Co znamená Termínovaný vklad

Jednou z pasivních možností investice peněz je třeba takzvaný termínovaný vklad. V tomto článku si řekneme co tento vklad znamená a kde ho získat nejlevněji - termínovaný vklad s nejvyšším úrokem. Termínovaný vklad je něco jako spoření, s tím rozdílem že peníze jednorázově svěříte bance a ve vámi stanoveném datu je opět vyberete a nebo se vám automaticky převedou na vybrané číslo účtu.

Zhodnocení u termínovaných vkladů se pohybuje přibližně kolem 1-2% per anum. U soukromých kampeliček jako například Creditas může zhodnocení dosáhnout třeba i 4% za rok. Riziko však je pravděpodobně vyšší než u ověřených českých bank.

Kde najít nejlepší nabídku

Povězme si ještě jak najít co banku a nebo firmu pro poskytnutí termínovaného vkladu s nejvyšším úrokem, Často se doporučuje vyhledat nezávislého odborníka na termínované vklady a podobné bankovní produkty. Důležité je, aby tento člověk byl důvěryhodný a nestranný. Druhá možnost je využít mocný nástroj internet a nalézt různá porovnání a kalkulačky termínovaných vkladů.Náš tip: Pokud si potřebujete půjčit, nemusíte dnes už ani nikam chodit osobně. Čtěte informace o půjčkách online.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online