Rychlé půjčky na rukuČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Půjčky ihned na ruku

10-11-2015

Sháníte peníze na mimořádný výdaj a nebo jste nevyšli s výplatou? Jste zadlužení a potřebujete nutně splatit dluh? Důvodem, proč mnoho lidí vyžaduje půjčky na ruku je to, že nemají bankovní převod a nebo mají osobní účet zablokovaný a nemají k němu přístup. Co tedy dělat když je třeba rychlé půjčky na ruku?

Možnosti získání peněz v hotovosti

Většina firem nabízí půjčku na účet, ale na ruku je možné půjčku také získat. Například skrze internetový vyhledávač naleznete firmy, které posílají peníze speciálním kurýrem a nebo firemním kurýrem vám domů. Služba doručení peněz na ruku je jistě finančně náročná pro firmu a tak bude takováto rychlá půjčka dražší než bezhotovostní převody peněz.

Běžně firmy poskytují půjčky na ruku s úrokem přibližně 20-50% navrch. Je tedy vidět že si zájemce o tuto půjčku opravdu připlatí a za nedlouho bude potřebovat odevzdat půjčené peníze plus takřka polovinu navíc.

Podmínky získání půjčky

Zájemce si obvykle vybere vhodnou firmu a přečte podmínky poskytnutí půjčky, vypočítá a zjistí kolik celkem zaplatí peněz. Dále může přistoupit k objednávce své půjčky. Většina půjček se objednává online přes internet vyplněním formuláře na internetové stránce firmy. Také další oblíbenou metodou objednání rychlé půjčky je telefonická objednávka. Zájemce dále bude potřebovat firmě poskytnout doklady totožnosti jako je občanský průkaz, pas a nebo také rodný list.

Bleskové půjčky do druhého dne

Hodně firem vyžaduje také ověření příjmu zájemce o půjčku, tedy poskytnou úvěr pouze těm lidem, kteří mají dostatečná příjem. Pokud máte příjem špatný a nebo ho vůbec nejste schopni doložit, využijete nabídku firmy která poskytuje rychlé půjčky bez příjmu. Finance jsou expedovány klientovi většinou během 24 hodin po schválení, které bývá otázkou hodin a nebo i minutNáš tip: Pokud si potřebujete půjčit, nemusíte dnes už ani nikam chodit osobně. Čtěte informace o půjčkách online.

Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online