SMS půjčky do 6000 Kč online ihnedČeská spořitelna
ČSOB
Komerční banka


Rychlé SMS půjčky do 6000

24-10-2015

SMS půjčka je typem malé, rychlé a dostupné nebankovní půjčky, o kterou mohou žádat i lidé bez příjmů. Maximální splatnost těchto úvěrů je obvykle 30 dní - na překlenutí akutního nedostatku peněz, zpravidla v období před výplatou. Jaká je nabídka v oblasti SMS půjček do 6000 Kč?

SMS půjčky Ferratum, Kredia, CreditOn

Potřebujeme-li si na krátkou dobu půjčit částku 6000 Kč, máme hned několik nebankovních společností, které nám půjčku mohou poskytnout. Vedle nejznámější společnosti Ferratum můžeme žádat o půjčku Kredia, ViaSMS nebo CreditON. Pokud ale potřebujeme SMS půjčku do 6000 Kč, nemusíme vždy pochodit.

Podmínky malých půjček do výplaty jsou většinou nastaveny tak, že pro prvožadatele je maximální výše půjčky omezena na nižší částku, 1000 Kč nebo 2000 Kč a až po splacení první půjčky je možné žádat o vyšší částku. Takto funguje například půjčka Ferratum nebo CreditOn.

SMS půjčky 6000 - rychlé schválení

Co se týče délky splatnosti, u těchto malých úvěrů je to většinou do 30 dnů, někdy jen dva nebo tři týdny. Půjčka je většinou schválena velmi rychle - během několika minut, a peníze jsou až na výjimky zasílány na Váš běžný účet (některé společnosti posílájí peníze složenkou, zejména v případě, že o půjčku žádáte poprvé)

Dostupné půjčky pro kohokoliv

SMS půjčky jsou dostupné v podstatě pro kohokoliv - není vyžadován doklad o příjmech a v některých případech jsou poskytovány i lidem, kteří mají zápis v registru dlužníků (pak jsou označovány jako SMS půjčky bez registru). To je na druhou stranu vyváženou cenou těchto půjček - za půjčení pár tisícovek na dva týdny zaplatíte řádově stokoruny až tisícikoruny, takže úroková sazba a RPSN těchto úvěru vychází velmi nepříznivě. Ale je to daň za zmíněnou rychlost a dostupnost.Jak vybrat finančního poradce
Půjčka bez registru a doložení příjmu ihned - pomoc nebo past?
Získejte výhodnější půjčku refinancováním
Jaké pro a proti mají online půjčky bez doložení příjmů?
Jaké pojištění pokryje případ teroristického útoku?
Kdy je nemovitost atraktivní investicí?
SMS půjčky - výhody a nevýhody
Chraňte si svůj bankovní účet
Finanční bonita a úvěruschopnost
Nebankovní půjčka určená (nejen) problémovým klientům
Termínované vklady s nejvyššími úroky
Zboží.cz - srovnání cen
Ceny elektřiny pro domácnost
Jak a kdy ukončit podnikání…?

Půjčky online bez nutnosti dokládat příjem
Půjčky bez registru a Solusu
SMS půjčka bez 1 Kč
Rychlé půjčky ihned na ruku
SMS půjčky do 6000 Kč online